МУЗИЧНІ КЕРІВНИКИ:

Знайомтесь:
ГНЕЧКА ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА

/Files/images/Гнечка Г.В..JPG/Files/images/Гнечка Г.В. 2.JPG

Закінчила Харківський національний університет ім. Г.С. Сковороди. Досвід роботи за фахом 20 років. Проявила професійну компетентність , майстерність, добре володіє ефективними формами, методами навчально-виховного процесу. Приймала участь у районному та міському конкурсах "Вихователь року - 2015 р."

Відзначається загальною культурою, професіоналізмом, творчим підходом до розвитку здібностей у дітей, допомагає діяти самостійно, пізнавати себе та самовдосконалюватися. Користується авторитетом у вихованців, колег та батьків.

Знайомтесь:
РОМАНЕНКО ОЛЬГА ВАДИМІВНА

/Files/images/Романенко О.JPG

Освіта - вища. Закінчила Харківський національний університет ім. Г.С. Сковороди. Досвід роботи за фахом 17 років.
Привітна, доброзичлива. професійно- компетентна , добре володіє ефективними формами, методами художньо-естетичного розвитку дітей, здійснює креативний підхід до творчих здібностей дітей.