ГРУПА № 2 "ВІНОЧОК"

Вихователь - ХАРЧЕНКО ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА.

/Files/images/Харченко.jpgЗакінчила педклас за кваліфікацією "Вихователь дитячого садка"
Педагогічний стаж - 35 роки.

Працює над темою досвіду: "Краєзнавчо-туристська діяльність стежинами Новоселівки".

Ділова, наполеглива, терпляча, не розгублюється перед найскладнішими проблемами. В той же час весела, життєрадісна, душа святкових ранків. Відповідальність, доброзичливість - головні риси характеру Людмили Вікторівни, за які вона і користується повагою серед колег.

Помічник вихователя - ГРИШИНА СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА

/Files/images/Гришина С.jpg

Працьовита, відповідальна, сумлінно ставиться до своєї праці. З любов' ю і уважністю відноситься до дітей.

/Files/images/DSCF8913.JPG

/Files/images/IMG_7409.jpg/Files/images/IMG_4085.jpg

ГРУПА № 7 "ГНОМИ"

Вихователь - АНТОНОВА ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА

/Files/images/Антонова-портрет.jpgМає середньо-спеціальну освіту.

Працює над темою: "Правове виховання дітей дошкільного віку".

Неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками за сумлінну працю та професіоналізм. Закохана у свою професію і переконана, що вихователю треба розуміти "світ дитини", любити дітей і свою благородну справу.

Галина Анатоліївна має високий рейтинг серед колег, користується повагою вихованців та батьків.
Стаж роботи - 28 років.

Помічник вихователя - ВАКУЛЕНКО СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА

/Files/images/Вакуленко.jpg Світлана Миколаївна працьовита, старанна, доброзичлива,чуйна і турботлива - справжній помічник вихователя.

Знайомтесь:
ГРУПА № 12 «Малятко-здоров’ятко»

Вихователь - ПОЛЕШКО ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

/Files/images/Полешко.JPGЗакінчила педагогічне училище.
Працює вихователем з 1986 року. У 2006 році була лауреатом конкурсу "Вихователь року". Нагороджена грамотами і подяками різного рівня.

- грамотою управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради;

- грамотою Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації

Ірина Анатоліївна - дисциплінований, принциповий, творчий вихователь, виявляє підвищений інтерес до розвитку творчих здібностей дітей, їх естетичному та фізичному вихованню, постійно веде пошук нових методів, прийомів навчання дітей.
Веде роботу за темою: "Використання нетрадиційних форм роботи в збереженні та зміцненні здоровя дошкільників".
Впроваджує у практику передовий досвід з фізкультурно-оздоровчої роботи М.М.Єфименко.

Помічник вихователя - СТЕЦЕНКО ВАЛЕНТИНА СТЕПАНІВНА

/Files/images/Стеценко В.С.2.jpg

Освіта: середня

Загальний стаж роботи - 42 рік

Валентина Степанівна працює в садочку недавно, але вже встигла зарекомендувати себе як дуже працьовита, порядна, відповідальна людина.

група № 11 "МАЛЯТКО"

Вихователь - АЗАРОВА ОЛЕНА ЄВГЕНІВНА

/Files/images/Азарова О.jpg Освіта:вища. Педагогічний стаж - 23 роки. Олена Євгенівна відзначається щирою любов ю до дітей, намагається підходити до кожної дитини індивідуально, допомогти розвинути її позитивні якості.