група № 4 "ЛІСОВА КАЗКА"

Вихователь ЗЕМЛЯЧЕНКО Оксана Вікторівна, освіта вища. Навчає дітей емоційно-естетично сприймати навколишній світ, сприяє розвиткові дитячої уяви та фантазії, вчить розуміти і відчувати красу рідної природи, рідного слова.

/Files/images/Земляченко 434269542_255258150991340_6218288519201500780_n.jpg

група № 8 "ВЕСЕЛКА"

/Files/images/Власова.JPGВихователь - ВЛАСОВА ОЛЬГА ФЕДОРІВНА

Освіта : середньо-спеціальна.
Закінчила Харківське педагогічне училище.
Впродовж 40 років працює вихователем дитячого садка.
Педагог-новатор.
Має нагороди:
- Диплом Харківської обласної виставки-ярмарку педагогічних ідей та технологій ІІ ступеня за представлений експонат "Розвиток творчих здібностей дітей у процесі зображувальної діяльності" (2008 рік);
- Диплом Харківської обласної виставки-ярмарку педагогічних ідей та технологій ІІІ ступеня за представлену роботу "Чарівні пальчики".
Провідна ідея - "Удосконалення навчально-виховного процесу через розвиток творчих здібностей з паперової пластики"

Мальовничу красу рідного краю, оточуючої природи можна передати по-різному. Ольга Федорівна відтворює красу рідного краю, сторюючи паперові дива. Свої знання та вміння передає вихованцям на заняттях з аплікації, конструювання. Вчить помічати та передавати за допомогою паперових чудес оточуючу красу.

Помічник вихователя - МАКАЙДА ГАЛИНА ВІКТОРІВНА /Files/images/Макайда.jpg

Освіта: середньо-спеціальна.
Стаж роботи в закладі - 50 років, з них 30 років працювала на посаді вихователя.

Чуйна, доброзичлива людина, завжди своєчасно прийде на допомогу. З любов ю і уважністю відноситься до дітей.

Користується повагою серед колег та батьків.

/Files/images/IMG_0309.JPG /Files/images/IMG_8756.JPG

/Files/images/група.JPG

/Files/images/Nougatine122512198733_gros.gif

група № 6 "БДЖІЛКИ"

Вихователь - СНЕСАР ВАЛЕНТИНА ГРИГОРІВНА

/Files/images/Снесар.JPGЗакінчила Харківське педагогічне училище за спеціальністю "Вихователь дошкільного закладу". Стаж педагогічної роботи 39 років. Переможниця районного професійного конкурсу "Вихователь року-2007", лауреат міського конкурсу "Вихователь року-2007".

Вихователь виявляє підвищений інтерес до розвитку творчих здібностей дітей, постійно веде пошук нових методів, прийомів навчання дітей.
Методична тема досвіду роботи "Формування мовленнєвої компетенції у дошкільників".
Її кредо - "Мовна культура людини - це дзеркало її духовної культури".

Помічник вихователя - МЕРЕНЕЦЬ НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА .

/Files/images/Меренець.JPG

Освіта: середньо-спеціальна.
Стаж роботи в дошкільному закладі - 18 років.

Людина вона чуйна, добра, дійсно "бджілка-трудівниця", ласкава з дітьми.

/Files/images/IMG_6057.jpg/Files/images/IMG_6026.jpg